3 metódy predĺženie rias, ktoré fungujú

3 metódy predĺženie rias, ktoré fungujú

Mať naozaj krásne a dlhé riasy dnes môže mať každá žena. Stačí si vybrať metódu, ktorá bude najviac vyhovovať vašim požiadavkám. Riasy snov môžete mať na jeden večer alebo celé roky, záleží len na vás.

Pokiaľ túžite po dlhých a hustých riasach, máte na výber z troch najdostupnejších spôsobov predĺženie rias, ktoré dnešný trh ponúka. Záleží na požiadavkách a financiách, ktoré chcete do svojej krásy investovať. 

Predĺženie rias na jeden večer 

Tento spôsob pozná asi každý, spočíva v jednorazovom nalepení umelých rias na výnimočnú príležitosť. Budete potrebovať jedny umelé nalepovacie riasy, ktoré sú kdostaniu v takmer v každej drogérii či kozmetike, ďalej pinzetu a lepidlo na riasy. 
 
Pár užitočných rád: 
Najprv naneste očný tieň a tmavú (čiernou, hnedou, modrou) linku na horné viečko ku korienkom rias. Linka je dôležitá, ak sa vám nepodarí riasy prilepiť presne, môžete pomocou linky nedokonalosti zakryť. 
Vatovým čistidlom naneste na okraj umelých rias lepidlo a nechajte ho zľahka zaschnúť, aby lepšie držalo. 
Umelé riasy nalepte priamo ku korienkom vašich rias. Pre ľahšiu aplikáciu pri lepení trochu zdvihnite bradu a oko privrite. 
Na riasy chvíľu zľahka tlačte, aby lepidlo dobre vyschlo. 
Nakoniec použite riasenku, ktorá krásne zjednotí farbu vlastných rias s umelými.
 

Predĺženie rias na niekoľko týždňov

Metóda predĺženia, ktorá dodá riasam hustotu a objem na niekoľko týždňov aj mesiacov sa nazýva permanentná. Čerstvo predĺžené riasy vyzerajú úplne prirodzene a dodajú na kráse a sebavedomí každej ženy. Metóda spočíva v aplikácii jednotlivých náhradných rias, ktoré sú pripájané k vlastným doslova riasa na riasu. Môžete si vybrať zo škály hustoty, dĺžky a dokonca aj farby umelých rias, ktoré sú buď syntetické alebo prírodné. Každá umelá riasa je spojená s vašou prírodnou špeciálnym lepidlom, ktoré je kvalitné, priesvitné a hypoalergénne. Počas doby približne 3 mesiacov sa všetky riasy obnovia a s vlastnými vypadajú aj umelé. Je teda potrebné pravidelne dochádzať na doplňovanie, ktoré bohužiaľ stojí čas aj peniaze. Preto si nájdite skúseného odborníka, ktorý poradí a bude sa o vás pravidelne starať. Možné úskalia nastávajú vo chvíli, kedy s predlžovaním už nebudete chcieť pokračovať.
Vaše riasy môžu byť zoslabnuté, vyblednuté a ľahko poškodené. Pravidelnou starostlivosťou a výživou by však mal byť ich pôvodný vzhľad čoskoro späť. Pomôcť môže výživa v podobe séra pre rast a predĺženie rias, o ktorom hovoríme nižšie. 
 

Predĺženie rias na niekoľko mesiacov až rokov 

Husté a dlhé riasy môžete dosiahnuť aj pomocou aplikácie rastového séra na riasy. 
Zvoľte prírodné sérum bez konzervantov (parabénov), ktorého účinok je naozaj preukázaný (overené účinné látky, klinické štúdie atď). Na výsledok účinnosti rastových sér musíte byť trpezlivá a hlavne starostlivá. Pri každodennej aplikácii sa dostaví síce až počas jedného mesiaca, ale budete nadšená. Napríklad sérum Renokin lash lash obsahuje biomimetické peptidy, ktoré majú účinky rastových faktorov. Pravidelnou každovečernou aplikáciou na odlíčenú oblasť horného viečka ku korienkom rias docielite zhustenie a predĺženie rias o 20 - 50%. Sérum môžete použiť ako výživu vlastných rias pri predlžovaní metódou lepenia alebo ako regeneráciu a obnovu. 

S článkom súvisia tieto produkty:

Ušetríte 9,80 €
Pelo Baum Lash Lash
Získajte husté a dlhé riasy už za štyri týždne! Postará sa o to sérum nabité komplexom peptidov, vitamínov
39,20 €
Na sklade - ihneď posielame
Staršie články:
Plastika pŕs - 3 základné informácie pred rozhodnutím
Zdravý život3.2.2014

Plastika pŕs - 3 základné informácie pred rozhodnutím

Mnoho žien býva so svojou postavou a vizážou nespokojných. Na svojom tele aj tvári vidí chybičky, s ktorými nie sú schopné sa stotožniť. Terčom ich nespokojnosti bývajú najčastejšie prsia. Dôvodov, prečo ženy premýšľajú nad úpravou svojho poprsia môže byť hneď niekoľko - nevyhovujúca veľkosť, tvar, ...

Kozmetika na dovolenku. Nákupný zoznam pre vás.
Zdravý život3.2.2014

Kozmetika na dovolenku. Nákupný zoznam pre vás.

Aj keď sa snažíme si na dovolenke skôr oddýchnuť a nezaoberať sa každodenným make-upom, niekoľko kozmetických prípravkov je nutné si so sebou zbaliť. Bez čoho sa na dovolenke nezaobídete? Zúžte svoj ​​nákupný zoznam a znížte kilá svojej batožiny. Náš prehľad napovie, čo potrebujete a bez čoho sa zaobídete.

11 tipov na ochranu proti slnku od dermatológov
Zdravý život1.2.2014

11 tipov na ochranu proti slnku od dermatológov

Chráňte sa ako profesionáli. Pripravili sme pre vás 11 tipov ako sa najlepšie chrániť pred slnkom, priamo od zdroja.

Prebuďte sa mladšia! 5 pravidiel ako sa vyspať do krásy.
Zdravý život1.2.2014

Prebuďte sa mladšia! 5 pravidiel ako sa vyspať do krásy.

Počas dňa na našu pleť pôsobí veľa nežiadúcich vplyvov ako vietor, dážď, slnečné žiarenie, suchý vzduch atď. Naše telo sa s týmito vplyvmi vysporiadava najúčinnejšie práve v noci. Vtedy sa energia, ktorá je cez deň sústredená na telesnú a psychickú aktivitu, zaoberá prevažne bunkovou obnovou. Je to tým, že nám klesá metabolizmus, znižuje sa teplota a spomaľuje sa látková výmena.

Naordinujte si vitamín proti starnutiu
Zdravý život24.10.2011

Naordinujte si vitamín proti starnutiu

Vitamín E je verný bojovník proti starnutiu. Jeho pravidelnou dostatočnou dávkou pomôžete nielen svojej pokožke a vzhľadu, ale taktiež prispejete svojmu zdraviu. Urobte si vitamínovú terapiu v znamení E.