Nákup kozmetiky cez internet. Na čo si dať pozor?

Nákup kozmetiky cez internet. Na čo si dať pozor?

Nakupovať cez internet z pohodlia domova už nie je žiadna novinka. Na internete môžeme častokrát nakúpiť lacnejšie, rýchlejšie a s možnosťou výberu zo širokého a pestrého sortimentu. Veľa z nás využíva veľké nákupné servery s najrôznejším tovarom, kde ale kozmetiku väčšinou nemajú. Nebojte sa kúpiť si krém či masku z malého internetového obchodu. Ak máte otázky, či je takéto nakupovanie bezpečné a ako pri kúpe postupovať, poradíme Vám a ukážeme niekoľko overených trikov.

Máte v pláne zaobstarať si nový pleťový krém, sérum alebo šampón, ktorý sa nedá kúpiť inde ako na internete, chcete ho jednoducho lacnejšie, alebo len nemáte čas behať po obchodoch? Nebojte sa nakupovať na internete. V dnešnej dobe je takýto spôsob nakupovania prevažne bezpečný, ale vždy treba mať oči otvorené.
 
Pozor na podvod 
Prvé úskalie môže prísť s možnosťou predaja napodobeniny. Toto je však skôr riziko kúpy parfumu. Na webovej stránke hľadajte informácie o predajných značkách a uistite sa, že e-shop predáva originál, pretože s falzifikátom môže prísť okrem sklamania napríklad aj nepríjemnosť v podobe alergickej reakcie.
 
Získajte informácie
Kozmetické prípravky by mali mať kvalitný popis a fotografiu. Môžete pri nich nájsť napríklad aj klinické štúdie, rôzne popisná videá, komentáre od existujúcich užívateľov, alebo aspoň možnosť komentár zanechať.
 
Poraďte sa
Kvalitný obchod s kozmetikou ponúka nielen produkty, ale aj poradenstvo. Ak máte otázku, poskytuje sa možnosť dostať odpoveď na infolinke, chate či rýchlou reakciou na váš email.
 
Presný postup nákupu
Prečítajte si návod daného obchodu, ako nakupovať. Rady, ako zvládnuť nákup na internete, by mal mať každý seriózny e-shop. Možno tu nájdete aj najčastejšie otázky a odpovede, ktoré vaše otázky zodpovedia.
 
Výhody pre verných
Zistite si, či má e-shop vernostný program a ak áno, využite svoje výhody. 
 
Akcie a zľavy
Možno sa na stránkach objavujú sezónne zľavy či balíky za výhodné ceny. Preskúmajte nákupný terén.
 
Kontrola nadovšetko
Ak by ste sa chcela o svojom nákupe dozvedieť maximum, prečítajte si obchodné podmienky.
 
Užite si to
Urobte si pohodlie, uvarte čaj či kávu a vyrazte na lov. Nákupné vody internetu sú nekonečné a kdekoľvek môžete naraziť na poklad.
Staršie články:
Antioxidanty - bojovníci proti starnutiu pleti
Zdravý život5.2.2014

Antioxidanty - bojovníci proti starnutiu pleti

Boj antioxidantov proti voľným radikálom, ktoré pri väčšom množstve spôsobujú predčasné starnutie pleti je v poslednej dobe debatovanou témou. Aké látky označujeme ako antioxidanty, a ktoré najlepšie pôsobia v prevencii proti starnutiu pleti? Dozviete sa v nasledujúcom článku.

Na Valentínske rande s oslnivou pleťou - selekcia top produktov
Zdravý život5.2.2014

Na Valentínske rande s oslnivou pleťou - selekcia top produktov

Valentínska večera, romantický pobyt, alebo aj domáce válanie. Toto obdobie je predsalen niečím špeciálne a každá žena túži vyzerať podmanivo, aby svojmu drahému pripomenula, že krajšej na svete niet.

Krásne nohy behom chíľky
Zdravý život4.2.2014

Krásne nohy behom chíľky

Jar je tu a je teda čas ukázať svoje nohy. Veď práve na jar vyťahujeme zo skríň šaty a sukne. V zime máme trochu tendencie prestať sa starať svoje nohy, pretože je ich v podstate nikomu neukazujeme.

3 metódy predĺženie rias, ktoré fungujú
Zdravý život3.2.2014

3 metódy predĺženie rias, ktoré fungujú

Mať naozaj krásne a dlhé riasy dnes môže mať každá žena. Stačí si vybrať metódu, ktorá bude najviac vyhovovať vašim požiadavkám. Riasy snov môžete mať na jeden večer alebo celé roky, záleží len na vás.

Plastika pŕs - 3 základné informácie pred rozhodnutím
Zdravý život3.2.2014

Plastika pŕs - 3 základné informácie pred rozhodnutím

Mnoho žien býva so svojou postavou a vizážou nespokojných. Na svojom tele aj tvári vidí chybičky, s ktorými nie sú schopné sa stotožniť. Terčom ich nespokojnosti bývajú najčastejšie prsia. Dôvodov, prečo ženy premýšľajú nad úpravou svojho poprsia môže byť hneď niekoľko - nevyhovujúca veľkosť, tvar, ...