Na Valentínske rande s oslnivou pleťou - selekcia top produktov

Na Valentínske rande s oslnivou pleťou - selekcia top produktov

Valentínska večera, romantický pobyt, alebo aj domáce válanie. Toto obdobie je predsalen niečím špeciálne a každá žena túži vyzerať podmanivo, aby svojmu drahému pripomenula, že krajšej na svete niet.

Za predpokladu, že sa muži pozerajú ženám hlavne do tváre, zdravá a hebká pleť je základom úspechu. Žiaľ, mnohé z nás trápia nedokonalosti pleti v podobe vrások, akné, alebo máme príliš suchú či naopak mastnú pleť. Ponúkame preto výber tých najúčinnejších pomocníkov, ktorý Vám rýchlo zdvihnú sebavedomie. V nedokonalosti je síce krása a „ten pravý“  to určite chápe, ale predsa... 

Výnimočné momenty

Doprajte si raz do týždňa chvíľku absolútneho relaxu so špeciálnou ílovou maskou Natural Clay Mask, ktorá Vašu pleť dokonale vyčistí a zanechá hrejivý pocit hebkosti. clayMask bola osobitne vyvinutá a overená na sťahovanie rozšírených pórov, takže ani v tesnej blízkosti nie sú rozpoznateľné póry, ale len hladká pokožka, ktorá si pýta pohladenie.

Miláčik každého

Omladzujúce sérum Growth Factor sa stalo miláčikom mnohých žien, ktorým už viditeľne zredukoval vrásky. Za jeho nebývalú popularitu môžu rastové faktory, ktoré ako jeden z mála sér Growth Factor obsahuje, a to vo vysokej koncentrácii. Tie majú totiž klinicky preukázané zvýšenie kolagénu v koži o 20%, čo má za následok posilnenie jasu pleti, jej hladkosť a pevnosť. Trúfate si vyzerať ešte mladšie?

Dokonalý pár

Tak ako nie je ľahké nájsť partnera, ktorý presne sedí k Vašej osobnosti, nie je ani ľahké nájsť krém, ktorý presne sedí Vášmu typu pleti. Čím väčší výber, tým väčšia šanca na úspech. 

Keďže voda je najdôležitejšou zložkou našej pokožky a my ju denne strácame vplyvom rôznych faktorov ako zlý pitný režim či životospráva, fajčenie, nedostatočný spánok, stres, ale aj prirodzeným starnutím, je nevyhnutné pleť hydratovať zvonka. Všetky tieto krémy majú revitalizačný efekt a zanechávajú pleť jemnú a hydratovanú celý deň. Stačí len nájsť svoj „perfect match“.

Je dosť pravdepodobné, že ak začnete používať niektorý zo spomínaných ženských obĺúbencov, najskôr zamilujete do firmy Medik8 a až potom do svojho vyvoleného.

Šťastného Valentína!

S článkom súvisia tieto produkty:

Natural Clay Mask
Doplňte svoju starostlivosť o problematickú pleť o intenzívnu ílovú masku, ktorá redukuje póry, odstraňuje
100% vegan
V tehotenstve a pri dojčení
37 €
Na sklade - ihneď posielame
Staršie články:
Krásne nohy behom chíľky
Zdravý život4.2.2014

Krásne nohy behom chíľky

Jar je tu a je teda čas ukázať svoje nohy. Veď práve na jar vyťahujeme zo skríň šaty a sukne. V zime máme trochu tendencie prestať sa starať svoje nohy, pretože je ich v podstate nikomu neukazujeme.

3 metódy predĺženie rias, ktoré fungujú
Zdravý život3.2.2014

3 metódy predĺženie rias, ktoré fungujú

Mať naozaj krásne a dlhé riasy dnes môže mať každá žena. Stačí si vybrať metódu, ktorá bude najviac vyhovovať vašim požiadavkám. Riasy snov môžete mať na jeden večer alebo celé roky, záleží len na vás.

Plastika pŕs - 3 základné informácie pred rozhodnutím
Zdravý život3.2.2014

Plastika pŕs - 3 základné informácie pred rozhodnutím

Mnoho žien býva so svojou postavou a vizážou nespokojných. Na svojom tele aj tvári vidí chybičky, s ktorými nie sú schopné sa stotožniť. Terčom ich nespokojnosti bývajú najčastejšie prsia. Dôvodov, prečo ženy premýšľajú nad úpravou svojho poprsia môže byť hneď niekoľko - nevyhovujúca veľkosť, tvar, ...

Kozmetika na dovolenku. Nákupný zoznam pre vás.
Zdravý život3.2.2014

Kozmetika na dovolenku. Nákupný zoznam pre vás.

Aj keď sa snažíme si na dovolenke skôr oddýchnuť a nezaoberať sa každodenným make-upom, niekoľko kozmetických prípravkov je nutné si so sebou zbaliť. Bez čoho sa na dovolenke nezaobídete? Zúžte svoj ​​nákupný zoznam a znížte kilá svojej batožiny. Náš prehľad napovie, čo potrebujete a bez čoho sa zaobídete.

11 tipov na ochranu proti slnku od dermatológov
Zdravý život1.2.2014

11 tipov na ochranu proti slnku od dermatológov

Chráňte sa ako profesionáli. Pripravili sme pre vás 11 tipov ako sa najlepšie chrániť pred slnkom, priamo od zdroja.