Veľkosť balenia: 70 ml

Enzymatic Mask ANNA BRANDEJS

Enzymatická omladzujúca maska

Všimnite si okamžitý rozdiel v kvalite pleti a spoľahnite sa na prírodné enzýmy a ovocné kyseliny v Enzymatic Mask ANNA BRANDEJS. Jemná enzymatická maska ihneď po použití viditeľne rozjasňuje pleť, redukuje jemné vrásky a pokožke dodáva žiarivý, svieži a mladistvý vzhľad.

Celý popis
Cena: 54 €
Na sklade - ihneď posielame

Exfoliačná maska pre bezchybnú pokožku

Enzymatic Mask ANNA BRANDEJS poskytne vašej pleti potrebnú exfoliáciu – odstráni vonkajšiu vrstvu odumretých kožných buniek, na ktorých sa zachytávajú baktérie a kožný maz. Vďaka tomu obnoví povrch kože, ktorá získa ihneď po zmytí masky svieži, viditeľne omladený vzhľad. Pokožka je zjemnená, povrchovo zjednotená a vrásky a ďalšie nedokonalosti minimalizované. Získajte krásnu pleť na počkanie s Enzymatic Mask ANNA BRANDEJS.

Enzymatic Mask ANNA BRANDEJS:

  • Vyhladzuje pleť
  • Zjemňuje hrubú pleť
  • Vyhladzuje vrásky a jemné ryhy
  • Rozjasňuje pleť a dodáva jej jas
  • Zvyšuje tvorbu kolagénu v koži
  • Z povrchu kože odstraňuje odumreté bunky a nečistoty
  • Zlepšuje hydratáciu
  • Redukuje unavený, sinavý a mdlý vzhľad pleti

Enzýmy, ovocné kyseliny a ďalšie skvelé aktívne látky

Enzýmy z papáje:
Prírodné enzýmy, ktoré sú bezpečným prostriedkom exfoliácie pleti. Napomáhajú šetrne rozkladať a nečistoty nahromadené na pokožke. Oproti rôznym kyselinám enzýmy z papáje nedráždia pleť. 

Prírodné alfa-hydroxykyseliny z čučoriedok, pomaranča, citrónu a javora:
Jemné AHA kyseliny sa používajú na riešenie rôznych kožných problémov, ako je hrubá alebo mdlá pleť, povrchové vrásky a linky. Na svojej pleti doslova ucítite a uvidíte okamžitý rozdiel. Pleť je po použití vyhladená a rozjasnená, vrásky a jemné ryhy minimalizované. Tieto kyseliny pleť hydratujú a zvyšujú produkciu kolagénu.

Timiron®:
Patentovaná inovatívna látka pleti dodáva trblietavý jas, bez nežiaduceho lesku. Pleť je žiarivá, svieža a zdravá.

Používajte pravidelne 1x týždenne

Masku naneste na vyčistenú pleť. Zmyte po 15 minútach a naneste svoje obľúbené sérum a krém. Nie je vhodné predlžovať dobu pôsobenia masky. Frekvencia používania je maximálne 1x za týždeň.