Chcete pre svojich blízkych pod stromček darčeky, ktoré len tak niekde nekúpite?

Chcete pre svojich blízkych pod stromček darčeky, ktoré len tak niekde nekúpite?

Čo s našimi vianočnými balíčkami získate? Zľavu až 28,30 Eur, zdarma luxusnú taštičku alebo dokonca zadarmo jeden z produktov! Ako na to, aby ste vyzerali dobre aj v tomto hektickom predvianočnom období? Vezmite si na pomoc luxusnú kozmetiku - už žiadne vrásky, akné alebo polámané vlasy. Vyberte si ten najlepšie nakombinovaný balíček od spoločnosti Medaprex pre seba alebo ho kúpte svojim blízkym ako originálny vianočný darček.

vianoční balíćek redukcia vrásek Chcete mať pleť bez vrások?

Vrásky sú síce prirodzenou súčasťou starnutia, ale ak je možné ich prejavy a prítomnosť minimalizovať, prečo toho nevyužiť? Vyskúšajte silu produktov Dermaheal v exkluzívnom Vianočnom balíčku pre redukciu vrások, vďaka ktorému získate Dermaheal Cosmeceutical krém a Dermaheal Cosmeceutical očný krém s dvadsaťpercentnou zľavou. Zbaviť sa vrások je skutočne možné, len potrebujete správnu a pravidelnú starostlivosť. Vaša cesta za omladenou pleťou bez vrások môže začať!
 

Prezrite si Vianočný balíček pre redukciu vrások!

 

Chcete sa zbaviť akné?

Na pupienkoch a lesklej či mastnej pokožke nie je nič pekného. Tento problém môžete vyriešiť buď investíciou do kvalitného, silne krycieho korektoru a zmatňujúceho púdru a spoľahnúť sa na "maskovanie" alebo môžete zvoliť kozmetické prípravky, ktoré vašu pleť nadobro zbavia mastnoty a akné. Aké produkty si teda vybrať? Vo vianočnom balíčku pre redukciu akné získate hneď dva, ktoré pre zdravo vyzerajúca pleť potrebujete. Blemish SOS redukuje prejavy akné a pôsobí aj ako prevencia ich vzniku, krém Balance Moisturiser & Glycolic Acid Activator zaistí hydratáciu a matný vzhľad pleti. A pretože budú tie Vianoce, máte v rámci balíčku k dispozícii príjemnú zľavu a to 20% na obidva produkty.
 

Prezrite si Vianočný balíček pre redukciu akné!

 

Vianoční balíček proti vypadávaniu vlasovChcete mať krásne, husté vlasy a zastaviť ich vypadávanie?

Mať krásne vlasy, to už je takmer veda. V lete ich trápi slniečko, klimatizácia a morská voda, v zime zase suchý vzduch spôsobený kúrením, prechodmi z tepla do chladu a zo sucha do vlhka. Poškodené vlasy majú tendenciu sa lámať, vypadávať, strapkať sa, navyše pomaly a v menšom počte dorastajú. Sérum proti vypadávaniu vlasov Renokin obsahuje aktívne zložky, ktoré nielen, že zastavujú padanie vlasov, ale tiež podporujú ich opätovný rast. Sérum obnovuje a vyživuje poškodené vlasové vačky, ktoré potom môžu produkovať vlasové vlákno, podporuje navyše prekrvenie pokožky hlavy a celkovo ju revitalizuje. Vďaka exkluzívnemu vianočnému balíčku získate tieto tri účinné séra za cenu dvoch.
 

Prezrite si Balíček proti vypadávaniu vlasov!

 

Chcete cez noc omladiť svoju pleť?

Nemáte toľko času starať sa o svoju pleť ráno a v priebehu dňa? Pochvalu si za to síce nezaslúžite, ale pred Vianocami a to dá pochopiť... Ale aby vaša pleť netrpela, podporte jej nočnú regeneráciu používaním vhodnej starostlivosti. Ta urobí "ťažkú" prácu na vašej pleti, zatiaľ čo vy si budete užívať zaslúžený spánok. Ak si nie ste istí, aké produkty si konkrétne vybrať, kúpte si balíček pre nočnú regeneráciu pleti. Okrem funkčného hydratačného nočného krému obsahuje ešte tri zmenšené balenia produktov pre nočnú starostlivosť o pleť, ktoré si tak môžte vyskúšať. A ako darček získate k balíčku ešte elegantnú kozmetickú taštičku.
 

Prezrite si Vianočný balíček pre nočnú regeneráciu pleti!

 

Chcete minimalizovať vrásky a tmavé škvrny, a mať rozžiarenú pleť?

Žiarivá, rozjasnená pleť, ktorá vyzerá mladistvo aj v tak tmavom ročnom období ako je zima, to sa môže zdať ako nedosiahnuteľný cieľ. Ale nemajte obavy, exkluzívny balíček pre rozjasnenie pleti vám pomôže zbaviť sa vrások, povädnutých kontúr tváre i tmavých pigmentových škvŕn. Okrem multifunkčného denného krému a jemnej čistiace peny na tvár s obsahom organického rozmarínu v rámci balíčka môžete vyskúšať ešte dva produkty, ktoré vašu pleť rozjasnia a dodajú jej potrebnú hydratáciu. Nielen, že s týmto balíčkom získate rozjasnenú pleť, ale ďalším darčekom pre vás bude opäť elegantná kozmetická taštička.
 

Prezrite si Vianočný balíček pre rozjasnenie pleti!

Staršie články:
Nechcete cez Vianoce vyzerať unavene? Pár tipov na rozžiarenú pleť by sme mali už teraz
Omladenie pleti24.11.2015

Nechcete cez Vianoce vyzerať unavene? Pár tipov na rozžiarenú pleť by sme mali už teraz

Vianoce sú síce sviatky pohody a pokoja, s tým úplne súhlasíme. Ale tá hektika, ktorá sa stupňuje zhruba od začiatku novembra až do Štedrého dňa, to je nápor ako na psychiku, tak na organizmus celkovo. A prejavuje sa samozrejme aj na pleti.

Viete, ako a v akom veku skutočne vznikajú vrásky?
Omladenie pleti23.11.2015

Viete, ako a v akom veku skutočne vznikajú vrásky?

Vrásky sú hlboké záhyby pleti, prípadne pleť je takzvane "pokrčená". Jemné linky sa v priebehu času menia na vrásky, ktoré sú s vyšším vekom stále hlbšie a hlbšie. Lenže ako vlastne taká linka a vráska vzniká? A kedy sa na našej pleti začnú objavovať?

Prečo vám doplnky stravy môžu (doslova) zachrániť kožu?
Omladenie pleti26.10.2015

Prečo vám doplnky stravy môžu (doslova) zachrániť kožu?

Koža je najväčší telesný orgán zodpovedný za množstvo funkcií, ktorý je ale zároveň veľmi zraniteľný. Rôzne kožné ochorenia môžu signalizovať ako vážny problém v organizme, tak napríklad nedostatok niektorej z dôležitých látok v strave.

Ako vyzerať mlado? Tentokrát to skúste pomocou stravy
Omladenie pleti14.10.2015

Ako vyzerať mlado? Tentokrát to skúste pomocou stravy

Niektoré jedlá totiž vyložene podporujú mladistvý vzhľad pleti. Vybrali sme tri najúčinnejšie jedláv(asi nemusíme zdôrazňovať, že najlepšie je ich konzumovať v biokvalite), ktoré napomáhajú prírodnej detoxikácií organizmu, pričom zároveň dodávajú základné živiny potrebné k tomu, aby pleť prospievala.

Chemický peeling môže pôsobiť ako prevencia rakoviny kože
Omladenie pleti29.9.2015

Chemický peeling môže pôsobiť ako prevencia rakoviny kože

O chemickom peelingu sme už v našom Magazíne krásy písali. Teraz sa však zameriame na jeden konkrétny, a to peeling na báze kyseliny trichlóroctovej čiže TCA peeling. Poďme si ho predstaviť, na čo sa používa, ako sa používa a aké pocity budete mať pri jeho použití!