Plnšie a krásnejšie pery. Prečítajte si 5 najlepších tipov!

Plnšie a krásnejšie pery. Prečítajte si 5 najlepších tipov!

Perám môžte pridať na objeme rôznymi spôsobmi: od cvičenia, cez rôzne typy starostlivosti o pery až po zákroky estetickej dermatológie a plastickej chirurgie.

1. Dermokozmetická varianta

Začneme jednou z jednoduchších variant, ktorou je dermokozmetická modelácia pier. Vďaka najnovším vedeckým poznatkom a technológiám sa podarilo vyvinúť špeciálny oligopeptid, ktorý v perách stimuluje zväčšenie vlákien kolagénu a glukosamínov, ktoré sú zodpovedné za ich tvar, objem a konzistenciu.
 
Ako docieliť zväčšenie pier vďaka oligopeptidom? Každodenným používaním balzamového rúžu SAL29 Perfect Lips. Ten navyše pery krásne hydratuje a pri pravidelnom používaní pôsobí preventívne proti vzniku oparov.
 
SAL 29 Perfect lips SAL 29 Perfect lips Pre krajšie a zmyselnejšie pery. Dermokozmetická modelácia pier. Do nedávnej doby ste mohli zlepšiť vzhľad svojich per iba dvoma základnými spôsobmi, buď dekoratívnou kozmetikou alebo pomocou plastickej chirurgie. Vďaka novým technológiám a výskumu histológie štruktúry pier môžete však teraz využiť neinvazívne metódy dermokozmetickej modelácie pier, na základe ktorej docielite zväčšenie pier, zlepšenie ich hydratácie a redukciu povrchových vrások. 17 €
 

2. Exfoliácia

Rovnako ako vaša pleť potrebuje exfoliáciu, aby bola rozžiarená, tak isto ju potrebujú aj vaše pery, aby boli krásne. Keď sú na perách odumreté bunky, odrážajú menej svetla, a tým pádom vyzerajú menšie. Vyskúšajte každé ráno pery jemne premasírovať zubnou kefkou s mäkkými štetinkami. Pery môžete masírovať len tak, my však odporúčame na kefku najskôr naniesť vazelínu alebo med, aby nedošlo k ich podráždeniu alebo poraneniu. Hneď po exfoliácii pery hydratujte vhodným balzamom. Okrem toho, že zaistíte exfoliáciu, podporíte aj krvný obeh, čo bude mať za následok ružovejšiu farbu pier.
 Plné a krásne pery 

3. Triky vizážistov

Tajomstvo maskérov filmových hviezd: orámujte a vyplňte pery ceruzkou v "nude" odtieni. Získate podklad pred nanesením rúžu a krásne zjednotíte farbu pier.
 
Ďalším overeným spôsobom, ako dodať perám na objeme, je orámovať ich kontúrovacou ceruzkou vo farbe rúžu. Nerámujte však presne kontúru pier, ale "kreslite" až za hranicou červene pier. Vaše pery tak budú vyzerať plnšie. Táto stratégia pôsobí najlepšie, keď použijete rúž a kontúrovaciu ceruzku výrazných farieb. A určite sa vyhýbajte tmavým farbám, ktoré pery opticky zmenšujú! Čo si môžete dovoliť, najmä teraz v lete, je siahnuť po lesku na pery. Pretože vďaka nemu budú pery odrážať viac svetla, opticky nadobudnú na objeme.
 

4. Zacvičte si

Zväčšiť pery prírodnou cestou? Áno, efekt síce nebude taký dramatický ako pri použití vyplní či dermokozmetiky, ale vyskúšať môžete aj cvičenie, ktoré spevní svaly na tvári, a podporí tak ich plnosť. Pre viditeľný výsledok cvičte každý deň aspoň mesiac.
 

Pískajte

Muži a ženy, ktorí hrajú na hudobný nástroj, majú prirodzene plnšie pery, pretože pravidelne "precvičujú" svoje tvárové svaly. Ako dosiahnuť podobný účinok? Pískajte! Svaly potrénujete už tým, ak si za deň zapískate svoje dve obľúbené pesničky (cca 5 minút). Snažte sa pískať čo najhlasnejšie.
 

Smejte sa

Usmejte sa so zatvorenými ústami do čo najširšieho úsmevu. Ten držte 5 sekúnd a prejdite do tzv. duck face, kedy vyšpúite pery. Po 5 sekundách sa vráťte späť do úsmevu. Celé cvičenie zopakujte 20x a snažte sa pri ňom zapojiť čo najviac svalov v perách.
 

Zo strany na stranu

Stlačte pery a pohybujte nimi sprava doľava, ako najviac to pôjde. Na každej strane vydržte 5 sekúnd. 15 opakovaní na obe strany bude stačiť. Pery vyšpulte a krúžte nimi v smere hodinových ručičiek. Po dvoch kolieskach krúžte proti smeru hodinových ručičiek, opäť dvakrát. Cvičenie 10x opakujte.
 

5. Pre maximálny efekt zájdite za odborníkom

Ak túžite po naozaj viditeľnom zväčšení pier, tak bez asistencie odborníka to bohužiaľ nepôjde. Pery si môžete v súčasnosti nechať zväčšiť niekoľkými spôsobmi. Medzi najobľúbenejšie sa radia dermálne nite a výplne na báze kyseliny hyalurónovej.

S článkom súvisia tieto produkty:

SAL 29 Perfect lips
Pre krajšie a zmyselnejšie pery. Dermokozmetická modelácia pier. Do nedávnej doby ste mohli zlepšiť vzhľad
V tehotenstve a pri dojčení
17 €
Na sklade - ihneď posielame
Staršie články:
Čo spôsobuje vrásky? Na vine sú voľné radikály, oxidácie a oxidatívny stres
Omladenie pleti29.7.2016

Čo spôsobuje vrásky? Na vine sú voľné radikály, oxidácie a oxidatívny stres

Popri vráskam majú na svedomí povolenú pleť a hyperpigmentáciu, ale môžu byť aj zdrojom rakovinového bujnenia alebo infarktu. Poďte sa o nich dozvedieť viac!

Ďalšia várka hlúpostí o kozmetike, ktoré si môžete prečítať v časopisoch
Omladenie pleti28.7.2016

Ďalšia várka hlúpostí o kozmetike, ktoré si môžete prečítať v časopisoch

Pre veľký úspech prvého dielu o najväčších hlúpostiach, ktoré si človek môže prečítať v rôznych magazínoch alebo na internete, sme sa rozhodli pripraviť druhý súpis najväčších kozmetických nezmyslov!

Je vám tridsať? Prečítajte si, ako má vyzerať vaša starostlivosť o pleť
Omladenie pleti25.7.2016

Je vám tridsať? Prečítajte si, ako má vyzerať vaša starostlivosť o pleť

V tridsiatich rokoch je ideálny čas na to nastúpiť do prvej línie, čo sa týka starostlivosti o pleť. Práve v tomto veku sa totiž na pleti začínajú tvoriť prvé vrásky. Čo teda pleť v tomto veku potrebuje?

Ako sa zbaviť vrások: Opticky zmiznú vďaka dekoratívnej kozmetike
Omladenie pleti24.7.2016

Ako sa zbaviť vrások: Opticky zmiznú vďaka dekoratívnej kozmetike

Aj dekoratívna kozmetika totiž môže byť efektívnym spôsobom, ako zamaskovať známky starnutia vrátane vrások a stareckých škvŕn. Rovnako tak môže spomaliť stratu vlhkosti pleti a mnoho z prípravkov dokonca obsahuje SPF faktor. A navyše vás skrášli, čo viac si priať?

Starajte sa o svoju pleť počas letných mesiacov. Dajte si vitamíny priamo na pleť!
Omladenie pleti18.7.2016

Starajte sa o svoju pleť počas letných mesiacov. Dajte si vitamíny priamo na pleť!

Hlavne vitamín C a vitamín E sú v lete najdôležitejšie pre zdravú pleť, podporujú totiž jej prirodzenú ochranu pred škodlivým vplyvom ultrafialového žiarenia.